Maskeler

Resmed
13961

Resmed Airfit N30i Nazal Cpap Maskesi


Resmed Airfit N30i Nazal Cpap Solunum Maskesi

  • Özgür uyku pozisyonu. Sırt üstü ve yan yatış pozisyonları dahil yüz üstü de yatabilirler.
  • Hareketli uykucular için hortum bağlantısı üstte ve 360 derece dönebilir.
  • Tasarımı ile Burun köprüsünde kızarıklık ve yaraların oluşmamasını sağlar
  • Burun yastık maskeleri rahatlığında fakat yastıklarda oluşan jet etkisi bulunmaz
  • Uyku rutinlerine geri dönüş yapılabilir ve uyumadan önce kitap okumak için gözlük takabilirler


Resmed Airfit N30i Nazal Cpap Maskesi

Satın Almadan önce | Boyutlandırma çerçeve

Erkek iseniz, standart çerçeve boyutuyla başlayın. Kadınsanız, küçük kare boyutuyla başlayın.
Önce standart boyutu denerseniz, çerçeve kulaklarınıza çok yakın oturur, daha iyi oturması için küçük çerçeveye boyutlandırın.
Çerçeve çok büyükse, daha küçük bir çerçeveyi daha iyi oturması için deneyin. 
Önce küçük çerçeveyi denerseniz ve çerçeve gözlerinize çok yakın oturursa, daha iyi oturması için standart çerçeveye boyutlandırın.
Çerçeve çok küçükse, daha rahat bir oturma için standart boyutlu çerçeveyi deneyin. 

İLK KULLANIM

Tüm maske bileşenlerini ve parçalarını bir arada bulundurduğunuzdan emin olun.
Dirseği çerçeveye bağlayın.
Başlığın sol ucunu çerçevenin sol tarafına geçirin ve tırnağı sıkın.
Başlığın sağ ucunu çerçevenin sağ tarafına geçirin ve tırnağı sıkın.
Yastığın üzerindeki oku çerçevedeki oka hizalayın ve birbirine bağlayın.
Yastığın ve çerçevenin kalan ucunu, ResMed logosu başlığın üst kısmına doğru bakacak şekilde bağlayın.

DEVAM EDEN GÜNLERDE

Havanın nereden kaçtığını, hangisinin yastığın üstünde ya da altında olduğunu bulun. Unutmayın, yastığın ön tarafında havanın içinden geçeceği bilerek havalandırma deliği vardır. Bu normal. Hava kaçıyorsa, bu genellikle yastığın üstünde veya altındadır.
Yastığı, yüzünüzden yavaşça çekerek ve kendi kendine kapanmasına izin vererek ayarlayın.
Daha güvenli bir sızdırmazlık sağlamak için başlığı gerektiği gibi ayarlayın. 
Çerçevenin sağlam olduğundan ve maske dirseğinin ve tüpün maskeyi çekmediğinden emin olun.


ResMed AirFit N30i, herhangi bir pozisyonda uyumanın daha kolay olmasını sağlayan en üst düzey bir boru tasarımına sahiptir. Ön uç borusu olmadığından, maske görünmez ve yatış pozisyonunuzun gerisinde kalır.

Sadece 24 Dba (Fısıldayan Sessiz)

Sessiz Maske Arayan Müşteriler İçin, Resmed N30İ Sadece 24 Desibelde Kontrol Ettiği İçin En İyilerden Biri. Bu Ses Seviyesi Fısıltı Sessizliği Olarak Kabul Edilir Ve Maskeden Çok Fazla Gürültü Duymadan Tam Bir Gece Uykusu Almanızı Sağlar.

Başlangıç ​​Paketinde Üç Yastık Boyutu Bulunur

Hangi Boyutta Yastığa İhtiyacınız Olduğunu Bulmak Her Zaman Yeni Bir Maske Seçmenin En Zor Kısmıdır. Yüzler Farklı Şekillerde Ve Boyutlarda Gelir Ve Bir Kişi İçin Doğru Olan Başka Biri İçin İşe Yaramayabilir. Headgear - Starter Pack'Li Resmed Airfit N30İ 3 Yastık Boyutu İle Birlikte Gelir: Küçük, Orta Ve Küçük Geniş. Bu Yastıklar Çoğu Yüze Sığacak Ve Böylece En İyi Cpap Maskesini Bulmayı Kolaylaştıracaktır.

Kavisli Burun Yastığı, Büyük Bir Mühür Yaratırken Yığın Azaltmaya Yardımcı Olur

Çok Fazla Kütüğü Olmayan Müthiş Bir Mührü Olan Bir Maske Mi Arıyorsunuz? Belki De Mevcut Masken, En Sevdiğin Pozisyonda Uyumayı Zorlaştırıyor Ya Da Yatmadan Önce Tv Okumayı Veya İzlemeyi Tercih Ediyorsun? Resmed Airfit N30İ, Aradığınız Çözüm Olabilir. N30İ, Kütlenin Çoğunu Yüzün Ön Tarafından Azaltarak Uykunun Kontrolünü Ele Almayı Ve En Rahat Olana Geri Dönmeyi Mümkün Kılar. Kavisli Nazal Kızak Yastığı Ayrıca, Uyku Sırasında En Sevdiğiniz Pozisyonu Bulduğunuzda Sizinle Birlikte Hareket Edebilecek Kadar Esnek, Dünya Standartlarında Bir Conta Yaratılmasına Yardımcı Olur. Yastık, Yüksek Basınçta, 25'E Kadar Basınç Seviyelerinde Kullanım İçin Derecelendirilmiştir.

Geniş Açık Görüş Alanı - Tv İçin Harika

Maskeyi Takarken Bile, En Geniş Ekranların Olağanüstü Manzarasını Görün! Resmed Airfit N30İ İle Sevdiğiniz Bir Program, Kitap Ya Da Metin Sohbetinin Bir Saniyesini Bile Kaçırmayın. Yüzünde Minimal Temas Noktalarıyla Etkileyici Bir Görüntü Elde Etmenizi Sağlar, Böylece Uykuya Dalırken Konforlu Bir Şekilde Rahatlayabilirsiniz. Daha Önce De Belirttiğimiz Gibi, Muhteşem Manzara Klostrofobili Birçok İnsanı Tatmin Edebilir, Muhtemelen Bir Kişinin Maskeyi Takarken Daha Rahat Hissetmesine Yardımcı Olabilir.

Minimalist Hollow-Frame Tasarım - Sadece 3 Parça!

Başlıklı Başlangıç ​​Paketi Olan Resmed Airfit N30İ Bugün Piyasadaki En Minimal Tasarımlardan Biridir, Sadece 3 Bölümden Oluşur: Çerçeve (Dirsekli), Minder Ve Başlık. Hortumdan Gelen Hava Kafanın Üst Kısmına Bağlanır Ve Esnek Çerçeveden Akar, Bu Da Havayı Burnunuza Almak İçin Kısa Bir Tüp Veya Başka Yöntemler Kullanma İhtiyacını Ortadan Kaldırır.

Çerçeve, Çok Çeşitli Yüzlere Uyacak Kadar Esnektir Ve Optimum Rahatlık İçin Başınızın Kıvrımlarına Uzanır. Minimal Temizleme Maskeyi Ayırıp Temizlemeyi Önleyici Ve Birkaç Temas Noktası Rahattır Ve Yüzünde Tüysüzdür. Çerçeve Yumuşak Sargılarla Gelir, Bu Yüzünde Silikon Hissi Yoktur.


Diğer Ürünler | Maskeler


Toplam : 14