Site İçi Arama

cpap maskesi

Site içerisinde arama sonucu 13 sonuç bulundu.

ÜRÜNLER
 • BMC IVOLVE N2

| BMC

MIP KOD
ÜRÜN ADIBMC IVOLVE N2
MARKABMC
MODEL

  BMC iVolve N2 Nazal CPAP Maskesi

  BMC iVolve N2 Burun Maskesi rahat, esnek ve sessizdir. Cildiniz ile temasını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir alın desteği sayesinde burun kemeri üzerindeki baskıyı azaltır. Kafa bandı üzerinde bulunan bilye ve soket sistemi sayesinde kolay takıp çıkarma olanağı sağlar ve sürekli ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayarla ve unut!
  Dirsek üzerinde bulunan hava çıkış sistemi yeni tasarımı ile havayı dağıtarak dışarı atar, son derece sessizdir. 360º dönebilen dirsek sayesinde uyku sırasında hortumun en rahat şekilde kullanılmasını sağlar. Hızlı tak-çıkart dirsek sayesinde maskeyi yüzünüzden çıkarmadan hortumdan ayırabilirsiniz. Silikon ve yumuşak alın desteği pedleri alın şekline uyum sağlar.
  Yumuşak çift çeperli maske yastığı teknolojisi ile hava sızıntısını azaltır, konforlu kullanım olanağı sağlar. Bu nedenle tedavi sırasında size rahat ve sessiz uykuyu sunar. Cilt ile teması en aza indirir ve bu sayede tedavi sırasında kullanıcının daha rahat hissetmesini sağlar. Destekleyici çerçeve otomatik olarak alnına uyar. Lateks içermez.

  • Airfit N20 Burun Maske

  | Resmed

  MIP KOD
  ÜRÜN ADIAirfit N20 Burun Maske
  MARKAResmed
  MODEL

   Uyku pozisyonu ne olursa olsun, gece boyunca rahatça hareket eder.
   InfinitySeal ™ yastık teknolojisine sahip, henüz en uyumlu
   Uyku sırasında burunlarında nefes alanlar için ideal.

   Mükemmel konfor ve performans
   Mükemmel bir CPAP maskesi ne yapar? Konfor ve performans belki iki temel faktördür. AirFit N20, entegre yastığı içeren yumuşak ve esnek bir çerçeve ile birlikte tasarladığımız en uyarlamalı InfinitySeal ™ mindere sahiptir. 

   En kişiselleştirilmiş maskeyi mümkün kılmak için kararlıyız. Bu nedenle, AirFit N20 maskemizin şık lavanta aksları ve daha küçük bir boyut yelpazesine sahip versiyonları için gururla sunuyoruz. 


   AirFit N20'nizi Kullanma;

   1. Manyetik klipsleri çıkarın.
   2. Maske yüzünüze tutulduğunda, başlığını başınızın üzerine çekin.
   3. Çerçevedeki karşılık gelen klipsleri karşılamak için mıknatısların her birini yukarı kaldırın.
   4. Üst başlıktaki tırnakları ayarlayın.
   5. Alt başlıktaki tırnakları ayarlayın.
   6. Cihazınız hala kapalıyken cihaz hortumunuzu maske dirseğinize bağlayın.
   7. Dirseği maskene bağlayın.
   8. Terapi cihazını aç.
   • Löwenstein Weinmann Cara CPAP Maskesi

   | Löwenstein

   MIP KOD
   ÜRÜN ADILöwenstein Weinmann Cara CPAP Maskesi
   MARKALöwenstein
   MODEL

    Basit kullanım her zamankinden daha fazla talep görmektedir.

    Löwenstein Medical Technology ürettiği her maskede parçaları azaltarak maskeleri daha da kolaylaştırdı.

    CARA ile bir adım daha ileri gittik, kanıtlanmış avantajları tamamen modern bir şekilde mükemmelleştirdik. Hafif CARA CPAP maskesi, tam oturması, sessiz ve dağınık bir ekshalasyon sistemi ile hayatı kolaylaştıran diğer detaylara sahip yumuşak bir esnekliğe sahiptir.

    İki boyutla istikrar

    İlk izlenimin gücü vardır. Maske yastığı yumuşak ve esnek. İdeal olarak herhangi bir burnun kıvrımlarına uyum sağlar ve alnına minder desteği yapar. Aynı maske çerçevesine yerleştirilebilecek iki farklı boyuttan birini seçebilirsiniz. S / M’deki standart yastık, hastaların yaklaşık %65’ine uyar. Büyük burunlar için M / L boyutunu tercih edebilirsiniz

    Sansasyonel sessizlik

    Top-ve-soket eklemine yakın ekshalasyon sistemi yıllar içinde kendini kanıtlamıştır. Şimdi onu daha yalın ve sessiz hale getirmeyi başardık. Hasta veya yatak arkadaşını rahatsız etmeyen dağınık bir hava akımı yaratan boşlukları ve havanın hastanın gözlerine doğru akmasını engelleyen üst kısmı kapalı tuttuk. CARA o kadar sessiz ki, bir saatin çalışması bile daha yüksek.

    • CPAP Hortum 22 mm

    | BMC

    MIP KOD
    ÜRÜN ADICPAP Hortum 22 mm
    MARKABMC
    MODEL

     BMC CPAP Maskesi Solunum Hava Silikon Hortum Uzunluğu 183 cm bağlanmak Masaj Makinesi Aksesuarları Oksijen Boru

      

     • Fisher Paykel Eson 2 CPAP Maskesi

     | Diğerleri

     MIP KOD
     ÜRÜN ADIFisher Paykel Eson 2 CPAP Maskesi
     MARKADiğerleri
     MODEL

      Performans ve konfor için tasarlanmış bir maske. Her adımda size ve hastalarınıza güven vererek kullanım kolaylığına odaklanmıştır. 20’den fazla tasarım geliştirmesi ile Fisher & Paykel Healthcare’in en iyi CPAP maskesi artık daha da iyi.

      F & P Eson 2 Güvenilir

      Eson 2, CPAP terapi yolculuğunun her anında hastaların ve uyku profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

      Fisher & Paykel Eson 2 – kullanım kolaylığı için tasarlandı

      Performans ve konfor için tasarlanmış bir maskeyi geliştirmek için geliştirme ekibimiz kullanımı kolaylaştırmak için özelliklere odaklanmıştır – Sezgisel kafa bandı gibi doğrudan kafanın üzerinde uzatılabilme de dahil olmak üzere hastalar için uygun seçenekler sunar.

      VisiBlue özelliklerini bir araya getirme

      F & P Eson 2 özellikleri VisiBlue, basit, daha hızlı ve daha sezgisel görsel ipuçları sağlamakta ve hastaya montaj, demontaj ve yeniden montajda yardımcı olmak için öne çıkmaktadır.

      • Resmed Airfit N30i Nazal Cpap Maskesi

      | Resmed

      MIP KOD
      ÜRÜN ADIResmed Airfit N30i Nazal Cpap Maskesi
      MARKAResmed
      MODEL

       Resmed Airfit N30i Nazal Cpap Solunum Maskesi

       • Özgür uyku pozisyonu. Sırt üstü ve yan yatış pozisyonları dahil yüz üstü de yatabilirler.
       • Hareketli uykucular için hortum bağlantısı üstte ve 360 derece dönebilir.
       • Tasarımı ile Burun köprüsünde kızarıklık ve yaraların oluşmamasını sağlar
       • Burun yastık maskeleri rahatlığında fakat yastıklarda oluşan jet etkisi bulunmaz
       • Uyku rutinlerine geri dönüş yapılabilir ve uyumadan önce kitap okumak için gözlük takabilirler
       • ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi

       | Resmed

       MIP KOD
       ÜRÜN ADIResMed AirFit F30 CPAP Maskesi
       MARKAResmed
       MODEL

        ResMed AirFit F30 Minimal Temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi

        ResMed AirFit F30, ResMed’in ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi

        AirFit F30, ayarlanabilirlik, kaçak, kullanım kolaylığında türünün önde gelen maskesini geride bırakıyor

        ResMed, kullanıcıların yüz kızarıklarını azaltmalarına yardımcı olan AirFit maske portföyüne en son eklenen ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi AirFit F30‘yu tanıttı. Artık, yatakta gözlük takınmanın rahatlığını ve yatak partnerine daha yakın kıvrılmanın sıcaklığını hissedeceksiniz..

        • Resmed Quattro Air

        | Resmed

        MIP KOD
        ÜRÜN ADIResmed Quattro Air
        MARKAResmed
        MODEL

         Quattro Air, günümüzün popüler AirFit serisinin öncüsü olan tam yüzlü bir CPAP maskesidir .

         • Ağız ve burun kapsama alanı
         • Tam yüz maskesi
         • Silikon yastık

         İÇERİK

         Resmed Airfit N30i Nazal Cpap Maskesi-64

         ResMed AirFit N30i, herhangi bir pozisyonda uyumanın daha kolay olmasını sağlayan en üst düzey bir boru tasarımına sahiptir. Ön uç borusu olmadığından, maske görünmez ve yatış pozisyonunuzun gerisinde kalır.

         Sadece 24 Dba (Fısıldayan Sessiz)

         Sessiz Maske Arayan Müşteriler İçin, Resmed N30İ Sadece 24 Desibelde Kontrol Ettiği İçin En İyilerden Biri. Bu Ses Seviyesi Fısıltı Sessizliği Olarak Kabul Edilir Ve Maskeden Çok Fazla Gürültü Duymadan Tam Bir Gece Uykusu Almanızı Sağlar.

         Başlangıç ​​Paketinde Üç Yastık Boyutu Bulunur

         Hangi Boyutta Yastığa İhtiyacınız Olduğunu Bulmak Her Zaman Yeni Bir Maske Seçmenin En Zor Kısmıdır. Yüzler Farklı Şekillerde Ve Boyutlarda Gelir Ve Bir Kişi İçin Doğru Olan Başka Biri İçin İşe Yaramayabilir. Headgear - Starter Pack'Li Resmed Airfit N30İ 3 Yastık Boyutu İle Birlikte Gelir: Küçük, Orta Ve Küçük Geniş. Bu Yastıklar Çoğu Yüze Sığacak Ve Böylece En İyi Cpap Maskesini Bulmayı Kolaylaştıracaktır.

         Kavisli Burun Yastığı, Büyük Bir Mühür Yaratırken Yığın Azaltmaya Yardımcı Olur

         Çok Fazla Kütüğü Olmayan Müthiş Bir Mührü Olan Bir Maske Mi Arıyorsunuz? Belki De Mevcut Masken, En Sevdiğin Pozisyonda Uyumayı Zorlaştırıyor Ya Da Yatmadan Önce Tv Okumayı Veya İzlemeyi Tercih Ediyorsun? Resmed Airfit N30İ, Aradığınız Çözüm Olabilir. N30İ, Kütlenin Çoğunu Yüzün Ön Tarafından Azaltarak Uykunun Kontrolünü Ele Almayı Ve En Rahat Olana Geri Dönmeyi Mümkün Kılar. Kavisli Nazal Kızak Yastığı Ayrıca, Uyku Sırasında En Sevdiğiniz Pozisyonu Bulduğunuzda Sizinle Birlikte Hareket Edebilecek Kadar Esnek, Dünya Standartlarında Bir Conta Yaratılmasına Yardımcı Olur. Yastık, Yüksek Basınçta, 25'E Kadar Basınç Seviyelerinde Kullanım İçin Derecelendirilmiştir.

         Geniş Açık Görüş Alanı - Tv İçin Harika

         Maskeyi Takarken Bile, En Geniş Ekranların Olağanüstü Manzarasını Görün! Resmed Airfit N30İ İle Sevdiğiniz Bir Program, Kitap Ya Da Metin Sohbetinin Bir Saniyesini Bile Kaçırmayın. Yüzünde Minimal Temas Noktalarıyla Etkileyici Bir Görüntü Elde Etmenizi Sağlar, Böylece Uykuya Dalırken Konforlu Bir Şekilde Rahatlayabilirsiniz. Daha Önce De Belirttiğimiz Gibi, Muhteşem Manzara Klostrofobili Birçok İnsanı Tatmin Edebilir, Muhtemelen Bir Kişinin Maskeyi Takarken Daha Rahat Hissetmesine Yardımcı Olabilir.

         Minimalist Hollow-Frame Tasarım - Sadece 3 Parça!

         Başlıklı Başlangıç ​​Paketi Olan Resmed Airfit N30İ Bugün Piyasadaki En Minimal Tasarımlardan Biridir, Sadece 3 Bölümden Oluşur: Çerçeve (Dirsekli), Minder Ve Başlık. Hortumdan Gelen Hava Kafanın Üst Kısmına Bağlanır Ve Esnek Çerçeveden Akar, Bu Da Havayı Burnunuza Almak İçin Kısa Bir Tüp Veya Başka Yöntemler Kullanma İhtiyacını Ortadan Kaldırır.

         Çerçeve, Çok Çeşitli Yüzlere Uyacak Kadar Esnektir Ve Optimum Rahatlık İçin Başınızın Kıvrımlarına Uzanır. Minimal Temizleme Maskeyi Ayırıp Temizlemeyi Önleyici Ve Birkaç Temas Noktası Rahattır Ve Yüzünde Tüysüzdür. Çerçeve Yumuşak Sargılarla Gelir, Bu Yüzünde Silikon Hissi Yoktur.


         Detaylı Bilgi

         ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi-65

         ResMed AirFit F30, ResMed’in ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi

         AirFit F30, ayarlanabilirlik, kaçak, kullanım kolaylığında türünün önde gelen maskesini geride bırakıyor

         ResMed, kullanıcıların yüz kızarıklarını azaltmalarına yardımcı olan AirFit maske portföyüne en son eklenen ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi AirFit F30‘yu tanıttı. Artık, yatakta gözlük takınmanın rahatlığını ve yatak partnerine daha yakın kıvrılmanın sıcaklığını hissedeceksiniz..

         Çoğu geleneksel ağız burun maskesi silikonundan farklı olarak, AirFit F30 burun köprüsünün altına oturur, burnun üst kısmındaki kızarıklıkları ve tahrişleri önler, ağız burun maskesi kullananlar için klostrofobi duygularını azaltır.

         AirFit F30 ayrıca ResMed‘in en yeni QuietAir havalandırma özelliğine sahiptir, bu nedenle yatak odasındaki ortam gürültüsünden daha sessizdir. Ayrıca, manyetik klipsler maskeyi hızlı ve kolay  takılıp çıkarılır, ilk seferde doğru bir şekilde uyum sağlar.

         ResMed AirFit F30 önde gelen minimal-temas ağız burun maskesi ile karşılaştırıldığında:

         • Kullanıcıların %80’i AirFit F30’un kullanımı daha kolay olduğunu belirtti. 
         • Kullanıcıların %66’sı AirFit F30’un daha sabit bir uyum ve daha iyi bir sızdırmazlık da olduğunu söyledi. 
         • AirFit F30, yayınlanan performansa göre daha sessiz (21’e karşılık 32.5 dBA).

         Detaylı Bilgi

         KATEGORİ

         ANA SAYFA

         Uyku apnesi, horlama ve uyku bozuklukları problemlerine yönelik çözüm sunan, akıllı kontrol sistemine ve son teknolojiye sahip cihazlar


         Detaylı Bilgi

         MARKALAR

         Uyku Apne ve Solunum Cihazları Dünya Medikal Markaları


         Detaylı Bilgi

         Elifce Medikal

         Elifce Medikal

         Dünya medikal sektöründe yer alan Amerika ve Avrupada ki lider firmaların solunum ve uyku cihazları ekipmanları bayiliğini yapmaktadır. Firmamız, tecrübeli, uzman, dinamik kadrosuyla en iyi servisi vermek anlayışıyla başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinde faaliyettedir. Türkiye'nin çeşitli illerindeki uyku laboratuvarlarına, uzman satış ekibi ve seçkin bayileri ile ürünlerini eksiksiz bir şekilde kullanıcılarına en mükemmel şekliyle ulaştırmayı hedef ve ilke edinmiştir.

         Kurulmuş olduğu günden bu yana başarılı ve yayılımcı pazarlama stratejileri ile lider ve konusunda tercih edilen bir şirket haline gelmiştir  ve geri dönüşlerde % 99’a varan memnuniyet oranını yakalayan bir konumdadır. Buna bağlı olarak dünyanın en büyük medikal şirketlerinden olan RESMED, RESPIROX, BMC, Weinmann, AIRSTEP 'in bayiliğini başarılı ve özverili çalışması ile devam ettirmektedir. İçinde bulunmuş olduğu pazarda her yıl ilk tercih edilen olmayı kendine ilke edinmiştir. Elifce Medikal Uyku Apnesi | Solunum ve Uyku Cihazları Ekipmanı konusunda tecrübeli ekibiyle müşteri memnuniyetini her daim üst düzeyde tutmaktadır.


         Detaylı Bilgi

         Whatsap'tan Bize Yazın | Elifce Medikal
         image

         Vade Farksız

         3 Taksit Ödeme İmkanı!
         Sayfa Başı