Site İçi Arama: "cpap maskesi"

Site içerisinde arama sonucu 20 sonuç bulundu.

ÜRÜNLER


İÇERİK

ResMed AirFit N30i, herhangi bir pozisyonda uyumanın daha kolay olmasını sağlayan en üst düzey bir boru tasarımına sahiptir. Ön uç borusu olmadığından, maske görünmez ve yatış pozisyonunuzun gerisinde kalır.

Sadece 24 Dba (Fısıldayan Sessiz)

Sessiz Maske Arayan Müşteriler İçin, Resmed N30İ Sadece 24 Desibelde Kontrol Ettiği İçin En İyilerden Biri. Bu Ses Seviyesi Fısıltı Sessizliği Olarak Kabul Edilir Ve Maskeden Çok Fazla Gürültü Duymadan Tam Bir Gece Uykusu Almanızı Sağlar.

Başlangıç ​​Paketinde Üç Yastık Boyutu Bulunur

Hangi Boyutta Yastığa İhtiyacınız Olduğunu Bulmak Her Zaman Yeni Bir Maske Seçmenin En Zor Kısmıdır. Yüzler Farklı Şekillerde Ve Boyutlarda Gelir Ve Bir Kişi İçin Doğru Olan Başka Biri İçin İşe Yaramayabilir. Headgear - Starter Pack'Li Resmed Airfit N30İ 3 Yastık Boyutu İle Birlikte Gelir: Küçük, Orta Ve Küçük Geniş. Bu Yastıklar Çoğu Yüze Sığacak Ve Böylece En İyi Cpap Maskesini Bulmayı Kolaylaştıracaktır.

Kavisli Burun Yastığı, Büyük Bir Mühür Yaratırken Yığın Azaltmaya Yardımcı Olur

Çok Fazla Kütüğü Olmayan Müthiş Bir Mührü Olan Bir Maske Mi Arıyorsunuz? Belki De Mevcut Masken, En Sevdiğin Pozisyonda Uyumayı Zorlaştırıyor Ya Da Yatmadan Önce Tv Okumayı Veya İzlemeyi Tercih Ediyorsun? Resmed Airfit N30İ, Aradığınız Çözüm Olabilir. N30İ, Kütlenin Çoğunu Yüzün Ön Tarafından Azaltarak Uykunun Kontrolünü Ele Almayı Ve En Rahat Olana Geri Dönmeyi Mümkün Kılar. Kavisli Nazal Kızak Yastığı Ayrıca, Uyku Sırasında En Sevdiğiniz Pozisyonu Bulduğunuzda Sizinle Birlikte Hareket Edebilecek Kadar Esnek, Dünya Standartlarında Bir Conta Yaratılmasına Yardımcı Olur. Yastık, Yüksek Basınçta, 25'E Kadar Basınç Seviyelerinde Kullanım İçin Derecelendirilmiştir.

Geniş Açık Görüş Alanı - Tv İçin Harika

Maskeyi Takarken Bile, En Geniş Ekranların Olağanüstü Manzarasını Görün! Resmed Airfit N30İ İle Sevdiğiniz Bir Program, Kitap Ya Da Metin Sohbetinin Bir Saniyesini Bile Kaçırmayın. Yüzünde Minimal Temas Noktalarıyla Etkileyici Bir Görüntü Elde Etmenizi Sağlar, Böylece Uykuya Dalırken Konforlu Bir Şekilde Rahatlayabilirsiniz. Daha Önce De Belirttiğimiz Gibi, Muhteşem Manzara Klostrofobili Birçok İnsanı Tatmin Edebilir, Muhtemelen Bir Kişinin Maskeyi Takarken Daha Rahat Hissetmesine Yardımcı Olabilir.

Minimalist Hollow-Frame Tasarım - Sadece 3 Parça!

Başlıklı Başlangıç ​​Paketi Olan Resmed Airfit N30İ Bugün Piyasadaki En Minimal Tasarımlardan Biridir, Sadece 3 Bölümden Oluşur: Çerçeve (Dirsekli), Minder Ve Başlık. Hortumdan Gelen Hava Kafanın Üst Kısmına Bağlanır Ve Esnek Çerçeveden Akar, Bu Da Havayı Burnunuza Almak İçin Kısa Bir Tüp Veya Başka Yöntemler Kullanma İhtiyacını Ortadan Kaldırır.

Çerçeve, Çok Çeşitli Yüzlere Uyacak Kadar Esnektir Ve Optimum Rahatlık İçin Başınızın Kıvrımlarına Uzanır. Minimal Temizleme Maskeyi Ayırıp Temizlemeyi Önleyici Ve Birkaç Temas Noktası Rahattır Ve Yüzünde Tüysüzdür. Çerçeve Yumuşak Sargılarla Gelir, Bu Yüzünde Silikon Hissi Yoktur.

Detaylı Bilgi

ResMed AirFit F30, ResMed’in ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi

AirFit F30, ayarlanabilirlik, kaçak, kullanım kolaylığında türünün önde gelen maskesini geride bırakıyor

ResMed, kullanıcıların yüz kızarıklarını azaltmalarına yardımcı olan AirFit maske portföyüne en son eklenen ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi AirFit F30‘yu tanıttı. Artık, yatakta gözlük takınmanın rahatlığını ve yatak partnerine daha yakın kıvrılmanın sıcaklığını hissedeceksiniz..

Çoğu geleneksel ağız burun maskesi silikonundan farklı olarak, AirFit F30 burun köprüsünün altına oturur, burnun üst kısmındaki kızarıklıkları ve tahrişleri önler, ağız burun maskesi kullananlar için klostrofobi duygularını azaltır.

AirFit F30 ayrıca ResMed‘in en yeni QuietAir havalandırma özelliğine sahiptir, bu nedenle yatak odasındaki ortam gürültüsünden daha sessizdir. Ayrıca, manyetik klipsler maskeyi hızlı ve kolay  takılıp çıkarılır, ilk seferde doğru bir şekilde uyum sağlar.

ResMed AirFit F30 önde gelen minimal-temas ağız burun maskesi ile karşılaştırıldığında:

  • Kullanıcıların %80’i AirFit F30’un kullanımı daha kolay olduğunu belirtti. 
  • Kullanıcıların %66’sı AirFit F30’un daha sabit bir uyum ve daha iyi bir sızdırmazlık da olduğunu söyledi. 
  • AirFit F30, yayınlanan performansa göre daha sessiz (21’e karşılık 32.5 dBA).
Detaylı Bilgi

KATEGORİLER

Uyku apnesi, horlama ve uyku bozuklukları problemlerine yönelik çözüm sunan, akıllı kontrol sistemine ve son teknolojiye sahip cihazlar | resmed, bipap solunum cihazı, cpap fiyat, cpap cihazı, bipap cihazı fiyatları, oksijen solunum cihazları, cpap cihazı, cpap maskesi, uyku bozuklugu, uyku sorunu, uyku cihazı, solunum sorunu, solunum cihazı, resmed maske, cpap, bpap, oksijen konsantratörü, uyku apnesi, tıbbi cihazlar
Detaylı Bilgi

Uyku Apne ve Solunum Cihazları Dünya Medikal Markaları | resmed, bipap solunum cihazı, cpap fiyat, cpap cihazı, bipap cihazı fiyatları, oksijen solunum cihazları, cpap cihazı, cpap maskesi, uyku bozuklugu, uyku sorunu, uyku cihazı, solunum sorunu, solunum cihazı, resmed maske, cpap, bpap, oksijen konsantratörü, uyku apnesi, tıbbi cihazlar
Detaylı Bilgi

Elifce Medikal

Dünya medikal sektöründe yer alan Amerika ve Avrupada ki lider firmaların solunum ve uyku cihazları ekipmanları bayiliğini yapmaktadır. Firmamız, tecrübeli, uzman, dinamik kadrosuyla en iyi servisi vermek anlayışıyla başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinde faaliyettedir. Türkiye'nin çeşitli illerindeki uyku laboratuvarlarına, uzman satış ekibi ve seçkin bayileri ile ürünlerini eksiksiz bir şekilde kullanıcılarına en mükemmel şekliyle ulaştırmayı hedef ve ilke edinmiştir. Kurulmuş olduğu günden bu yana başarılı ve yayılımcı pazarlama stratejileri ile lider ve konusunda tercih edilen bir şirket haline gelmiştir ve geri dönüşlerde % 99’a varan memnuniyet oranını yakalayan bir konumdadır. Buna bağlı olarak dünyanın en büyük medikal şirketlerinden olan RESMED, RESPIROX, BMC, Weinmann, AIRSTEP 'in bayiliğini başarılı ve özverili çalışması ile devam ettirmektedir. İçinde bulunmuş olduğu pazarda her yıl ilk tercih edilen olmayı kendine ilke edinmiştir. Elifce Medikal Uyku Apnesi | Solunum ve Uyku Cihazları Ekipmanı konusunda tecrübeli ekibiyle müşteri memnuniyetini her daim üst düzeyde tutmaktadır.


Detaylı Bilgi