Weinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
Weinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
Weinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
Weinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı

Weinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
MARKA : Löwenstein

Prisma25S'in başlıca özellikleri :

Terapi ayarında daha fazla esneklik için geniş basınç aralığı (4 - 25 hPa) ve çok sayıda ayar parametresi
Hızlı tedavi başarısı için SCOPES (göstergeye uygun ön ayarlar)
Otomatik arkaplan frekansı ve daha yüksek ayarlanabilir sabit fon frekansı sayesinde ek güvenlik
Obstrüktif ve Merkezi Apnesi Farklılaştırmak için Güvenli Teknik (FOT)
Yüksek basınçlarda bile çok sessiz. Entegre hortum ısıtması, hortum ve maske içerisindeki yoğunlaşmayı önler (isteğe bağlı aksesuar)

Tedarik kapsamı: terapi cihazı, solunum tüpü, Taşıma çantası, yedek filtre, manuel


 • Detaylı Bilgi

Uyku ve Solunum Tedavisi BiPAP S (Bi-Level S) Cihazı

Prisma serisi Uyku ve Solunum tedavi cihazları genis dokunmatik ekranı ve akıllı ara yüzü sayesinde daha sezgisel ve hızlı kullanım sunar. Löwenstein Prisma25S BiPAP S ile kesinlik, güvenilirlik ve süreklilik uyku tedavinizin tanımı olacak.

Löwenstein Prisma25S uyku ve solunum tedaviniz için ne sunuyor?

Gelistirilmis ve Benzersiz Algoritma

AutoPDIFF

PDIFF (Basınç Farkı); BiPAP tedavisinde ayarlanan IPAP (Nefes Alma Basıncı) ile EPAP (Nefes Verme Basıncı) arasındaki farktır.  Otomatik basınç farkı ayarı ile ortalama basınç azaltılarak hedeflenen solunum tedavisi daha yüksek konfor ile saglanır. IPAP basıncı obstruktif apne ve hipopne gibi solunum olaylarına APAP standart algoritması hızında cevap verir.

 

Bi softPAP

BiPAP tedavisinde ekshalasyon (nefes verme) esnasında rahatlatma özelligi Bi SoftPAP iki seviyeli olarak ayarlanabilmektedir. Bi SoftPAP ayarlanan EPAP (Nefes Verme Basıncı) ayarlanan seviyeye göre 1 ve 2 cmH2O basınç altına düserek solunum tedavisinde etkinligi ve konforu artırır.

TriLevel

Löwenstein BiPAP cihazlarında bulunan TriLevel özelligi ile yaklasık ortalama tedavi basıncında 2.5 cmH2O ve Maksimum IPAP basıncında da 2.3 cmH2O düsük basınç ile aynı tidal volümü saglamaktadır. Löwenstein bu benzersiz BiPAP algoritması ile tedavi etkinligi artmaktadır.

 

AutoTrigger

Özellikle solunum bozuklukları tedavisi amacıyla kullanılan cihazlarda IPAP (Nefes Alma basıncı) basınca geçebilmesi için hastanın nefes almaya baslaması gerekmektedir. Cihazın hastanın solunumu ile uyumlu olarak çalısması için BiPAP (Bi-Level) cihazlarda hassasiyet ayarı yapılmaktadır. Löwenstein Prisma25S ve diger BPAP modellerinde bulunan otomatik tetikleme hassasiyeti (Auto Trigger) ile hassasiyet seçimine ihtiyaç duymadan hasta - cihaz uyumunu kolayca saglayabilir ve uyku ve solunum tedavi etkinligini artırabilirsiniz.

FOT

Löwenstein Prisma 25S BiPAP cihazında Santral ve Obstrüktif solunum olaylarını tespiti için FOT teknolojisi kullanılmaktadır. FOT teknolojisi Apne ve hipopne olayı boyunca 4 Hz (0.4 cmH2O) gönderdigi sinyal ile Açık ve Kapalı havayolu problemlerini tespit eder ve Auto BiPAP modunda tepki verir.

 

Konfor Özellikleri

softSTART

Uyku solunum bozuklarının ortadan kaldırılması için uyku laboratuvarlarında yapılan titrasyon testi sonrasında veya solunum hastalıkları servislerinde tedavi basıncınız belirlenir. Bu basınç ile uykuya dalmak veya tedaviye baslamak çogu zaman zor olmaktadır. Löwenstein Prisma softSTART özelligi siz rahatça uyuyana kadar ayarlanan sürede bilevel solunum tedavi basıncına ulasır. Bu özellikte BiPAP (Bi-Level) baslangıç basıncını da ayarlamanız mümkün oldugundan düsük basınçta yasanabilecek nefes darlıgı hissini engelleyecektir.

autoSTART / autoSTOP

BiPAP (Bi-Level) tedaviniz için kullandıgınız burun veya agız-burun maskenizden ilk nefes alıp vermeniz ile uyku ve solunum tedaviniz otomatik olarak baslayacaktır ve aynı sekilde maskenizi çıkardıgınızda da otomatik olarak duracaktır. Bu özellikle size cihazınızı yatagınızın yanında istediginiz gibi konumlandırmanıza olanak tanımaktadır. autoSTART / autoSTOP özelligi BiPAP (Bi-Level) cihazı için konfor özelligi olsa da özellikle gece yasanabilecek kısa süreli elektrik kesintilerinde cihazınzın tekrar çalısmasına ve uyku solunum tedavinizin devamlılıgı saglanacaktır.

smartAQUA

PAP tedavisi esnasında iletilen tedavi basıncı sebebiyle agız kurulukları yasanabilir. Yasanan agız kuruluklarını ortadan kaldırmanın en iyi yöntemi uyku tedavi cihazı ile birlikte nemlendirici ünitesi de kullanmaktır. Maske kaçakları nemlendirici ünitesinin etkisini azaltabilir. Löwenstein Prisma serisinde bulunan smartAQUA özelligi maske kaçaklarındaki kaybı tespit ederek ısıtma performansı artırır ve nemlendirme etkisini sabit tutar. Ayrıca smartAQUA ayarlanan nem seviyesine hızlıca ulasabilmek için baslangıçta “warm-up BOOST” ile ayarlanan seviyedeki nemlilige ulasana kadar ısıtma ünitesini en yüksek kademede çalıstırır. Bu sayede CPAP, BiPAP kullanımının basında dahil en etkin ve konforlu uyku tedavisini yasarsınız.

Tedavi Etkinligi

SpO2 Monitorizasyonu

SpO2 Oksijen probu tüm Prisma Serisi PAP cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu sayede uyku tedavisinde solunum olaylarının yanı sıra


AIR CURVE 10 AUTOBPAP

 • Resmed
ÜRÜN ADIAIR CURVE 10 AUTOBPAP
MARKAResmed
KATEGORİWeinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Sessiz ve Kolay taşıma imkanı | ResMed Premium BPAP Cihazı | Tedavi süresi boyunca sabit basınç veren PAP cihazı | Tedavi kayıtları ( AHI,Kaçak,Basınç,Solunum Olayları, Kullanım Süreleri vs.) alma | Ekspresyon basıncını düşürme | Nemlendirici opsiyon | |

  Detaylı Bilgi

  Weinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı

  • Löwenstein
  ÜRÜN ADIWeinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
  MARKALöwenstein
  KATEGORİWeinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
   Prisma25S'in başlıca özellikleri : Terapi ayarında daha fazla esneklik için geniş basınç aralığı (4 - 25 hPa) ve çok sayıda ayar parametresi
   Hızlı tedavi başarısı için SCOPES (göstergeye uygun ön ayarlar)
   Otomatik arkaplan frekansı ve daha yüksek ayarlanabilir sabit fon frekansı sayesinde ek güvenlik
   Obstrüktif ve Merkezi Apnesi Farklılaştırmak için Güvenli Teknik (FOT)
   Yüksek basınçlarda bile çok sessiz. Entegre hortum ısıtması, hortum ve maske içerisindeki yoğunlaşmayı önler (isteğe bağlı aksesuar) Tedarik kapsamı: terapi cihazı, solunum tüpü, Taşıma çantası, yedek filtre, manuel

   Detaylı Bilgi

   Aeonmed Auto bpap

   • Diğerleri
   ÜRÜN ADIAeonmed Auto bpap
   MARKADiğerleri
   KATEGORİWeinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
    *3,5 inç dokunmatik ekran tasarımı ile kullanım kolaylığı ve konforunu deneyim edebilirsiniz. *1.3 kg hafif ve kompakt tasarım seyahatlerinizde yanınızda. *AS100 SD kart, 16 GB hafıza ile 5 yıl veri depoalama ve ekrandan takip özelliği. *Verimli bir filtreleme ve efektif temiz hava etkinliği sağlar, Hijyen güvenliğini artırır. *20cm2'ye kadar PM2.5/ Polen filtresi verimli bir filtreleme sağlar, Bu sayede hastaların sağlığını korur. *Cihazın iç hava yolunu koruyarak çalışma ömrünü uzatır. *Üfleyicinin 30 dakikalık daha düşük hızda çalışması, cihazı ve tüpü kuru tutar *Ağırlık : Ana cihaz 0,88 kğ Nemlendiricili 1,26 kğ *Sessizlik : 30 dB den küçük *Ekran : 3,5 inç dokunmatik ekran *Basınç : 4-20 CMH2O Ebatlar : 160 mm x 148 mm x 99,5 mm Ana Ünite : 247 mm x 148 mm x 99,5 mm Nemlendirici dahil *Kullanıcı, cihaz ekranındaki tedavi raporunu inceleyerek P90 basıncını, AHI, SNI ve Kaçak oranı bilgilerini okuyabilir. Kolay okuma, kolay raporlama ve kolay ayarlama. *Tüm cihaz 1.3 kg. ağırlığında, hafif ve kompakt tasarımdır, hem ev hem de seyahat kullanımı için bir seçimdir.

    Detaylı Bilgi
    Whatsap'tan Bize Yazın | Weinmann Löwenstein Prisma 25S AutoBPAP cihazı
    Sayfa Başı