Air Mini AutoCPAP Taşınabilir dünyanın en küçük CPAP oksijen cihazı

Air Mini AutoCPAP Cihazı
Air Mini AutoCPAP Cihazı
Air Mini AutoCPAP Cihazı
Air Mini AutoCPAP Cihazı

Air Mini AutoCPAP Cihazı
MARKA : Resmed

AirMini'nin temel özellikleri

1. O küçük 

AirMini, dünyanın en küçük CPAP makinesidir *. 13,6 cm genişliğinde ve sadece 300 gram ağırlığında!


2. Özellik dolu

AirMini CPAP makinesi, aynı cihazda CPAP, APAP modlarını içerir. Ayrıca AutoRamp, EPR artı Smart Start ve Stop gibi özellikler de sunuyor.


3. Akıllı

AirMini'yi, akıllı telefon veya tablet uygulamasıyla rahatça kontrol edebilir ve bu da tedavinizi bluetooth üzerinden izlemenizi sağlar.


4. Yenilikçi

ResMed, yerleşik bir havalandırmaya sahip bir tüp ve konektör geliştirdi. Bu kadar küçük boyutta kaliteli performans sunmak için, bu konektörler yalnızca ResMed'in AirFit ™ 20 serisi ve AirFit P10 ile çalışacak.


5. Susuz

AirMini, susuz nemlendirme sağlamak için ısı nem değişimini (HumidX olarak adlandırılır) kullanır.


6. 2 yıl garanti

Endişelenmeden kullanın, çünkü 2 yıl garantilidir.


 • Detaylı Bilgi

AirMini Makinesi hakkında bilgi edinin

AirMini'nin boyutu ve gürültüsü nedir?

AirMini önlemleri: 295B'de sadece 300gr ve gürültü agırlıgında 136mm x 84mm x 52mm

[accordion-item_inner title = ”Basıncın çalısması ve nasıl kurulacagı nedir?”] [/ accordion-item_inner]

AirMini 4-20cmH2O basınçta çalısıyor, Saglanan uygulama ayarları ayarlama seçenegi sunuyor veya istek üzerine yapılabilir.

AirMini hangi modları sunuyor?

The AirMini Machine have CPAP, Auto CPAP and the specific mode for women’s, it is the best algorithm coming directly from AirSense 10 Autoset

AirMini makinesini kullanmak için akıllı telefona ihtiyacım var mı?

No, the AirMini Machine is totally independent machine and the smartphone doesn’t need to operate the machine. The smartphone need only for first adjustment and also if you are using Airview.

AirMini Makine için güç seçenekleri nedir?

Küresel olarak çalısabilen düzenli bir AC (100-240v) güç kaynagı vardır, ayrıca DC (12-24v) adaptörü de vardır.

AirMini AutoSet Seyahat Otomatik CPAP Makinesi

 
SSS

 • AirMini hangi terapi modunu sunuyor?
  AirMini asagıdaki tedavi modlarının tümünü sunar: CPAP, AutoSet ™ (Yanıt seçenegiyle) ve AutoSet for Her. Farklı cihazların farklı terapi modları sundugu AirSense ™ 10 serisinden farklı olarak, AirMini bu üç terapi modunu içerir.

 • Bu tam bir tane de makine miyim?
  AirMini, daha büyük AirSense 10'un performansıyla eslesirken, seyahat CPAP olarak kullanılmak üzere tasarlandı. ResMed, ActiveAir ™, HumidX ™ / HumidX Plus ve AirMini uygulamasını içeren yeniliklerle aynı kalitede tedaviyi sürdürürken, büyüklükte önemli bir azalma saglamıstır. Baska sorularınız varsa, lütfen ev tıbbi ekipmanınıza veya saglık uzmanınıza basvurun.
 • AirMini ile hangi maskeler kullanılıyor?
  AirMini, yalnızca asagıdaki ResMed maskeleri ile uyumludur: AirMini ™ AirTouch ™ F20 için AirFit ™ F20 AirFit ™ N20 AirFit ™ P10.
 • Neden sadece bazı maskeler AirMini ile uyumlu?
  AirMit ™ AirTouch ™ F20 için AirFit ™ F20 AirFit ™ N20 AirFit ™ P10, AirMini ile çalısmak için tasarlanan tek maskelerdir. Diger maskeler AirMini'nin ActiveAir ve HumidX teknolojileriyle çalısmaz. Maskeler ve AirMini aksesuarları ile ilgili ek sorular için lütfen ev tıbbi ekipmanınıza veya saglık uzmanınıza basvurun.
 • AirMini bir DC-DC dönüstürücüye sahip mi? 
  AirMini için bir DC-DC dönüstürücü gelistiriyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için www.ResMed.com adresindeki web sitemizi ziyaret edin veya ev tıbbi ekipmanınız veya saglık uzmanınızla iletisim kurun.
 • AirMini bir nemlendiriciye sahip mi?
  AirMini, AirMini için N20 veya P10 kullanırken susuz nemlendirme saglar. HumidX / HumidX Plus ısı-nem degistirici, ısıtılmamıs, susuz bir nemlendirme sistemidir ve ısıtılmamıs bir tüp ve 2 ile 5 arasında nemlendiricili bir ortamda kullanılan ResMed AirSense 10 makinesine benzer performans sunmak için tasarlanmıstır. Nemlendirme hakkında baska sorularınız varsa , lütfen ev tıbbi ekipmanınıza veya saglık uzmanınıza basvurun.
 • AirMini ile neler geliyor?
  AirMini bir bez tasıma çantası ve bir güç kablosu ile birlikte gelir. Maskeler ve tüpler ayrı olarak satın alınabilir.
 • Nasıl alabilirim? AirMini'yi ev tıbbi ekipman tedarikçinizden veya çevrimiçi satıcılarımızdan biri aracılıgıyla satın alabilirsiniz.
 • Sigorta bu cihaz koruyacak mı? Kisisel kapsamınız ve seçenekleriniz için lütfen sigorta sirketinize basvurun.
 • AirMini için hangi kullanılabilir mevcut?
  HumidX / HumidX Plus susuz nemlendiriciler, filtreler, bir seyahat çantası ve seyahat çantası, bir montaj sistemi, bir DC / DC dönüstürücü ve bir AC adaptörü de dahil olmak üzere AirMini için çesitli aksesuarlar mevcuttur.
 • AirMini size terapi için nasıl bir uyum raporu alabilirim? 
  Uyum raporlaması seçeneklerinizi görüsmek için lütfen ev tıbbi ekipmanınıza veya saglık uzmanınıza basvurun.

RESMED AIRSENSE 10 AUTOSET

 • Resmed
ÜRÜN ADIRESMED AIRSENSE 10 AUTOSET
MARKAResmed
KATEGORİAir Mini AutoCPAP Cihazı
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Sessiz ve Kolay taşıma imkanı | ResMed Premium AUTO CPAP Cihazı | Tedavi süresi boyunca sabit basınç veren PAP cihazı | Tedavi kayıtları ( AHI,Kaçak,Basınç,Solunum Olayları, Uyku apnesi, Kullanım Süreleri vs.) alma | Kapalı-1-2-3 cm H2O ekspirasyon basıncını düşürme | Nemlendirici opsiyonu | |

  Detaylı Bilgi

  Löwenstein Prisma Smart Max

  • Löwenstein
  ÜRÜN ADILöwenstein Prisma Smart Max
  MARKALöwenstein
  KATEGORİAir Mini AutoCPAP Cihazı
   Prisma SMART Max; prisma serisi uyku apne tedavisi cihazlarının geliştirilmiş özel ve benzersiz algoritmalara sahip yeni nesil APAP (Otomatik CPAP) modelidir. Apne ve hipopne gibi solunum olaylarının hassas tespiti ve yüksek düzeyde hasta konforu ile modern ve güvenilir uyku solunum tedavisi sunar. Löwenstein Prisma SMART Max modeli dahili 2G ve bluetooth aracılığıyla AHI (apne hipopne indeksi), uyku süresi, maske kullanımınız gibi uyku tedavinizin takibinde önemli olan tüm verileri prismaCLOUD sistemine aktarılmaktadır. PrismaCLOUD telemonitoring (TeleTıp) OSAS tedavisinin geleceğidir. Genel Özellikler Marka: Löwenstein Medical - Weinmann Menşei: Almanya Teknik Özellikler Tedavi Modu :CPAP - APAP Ayarlanabilir Basınç Aralığı :4 - 20 cmH2O Bağlantı :Bluetooth ve 2G Alarmlar :Kaçak ve Bağlantı Kopması Ağırlık :~1,3Kg Ses Seviyesi :~26 dB Kullanılarbilir CPAP Hortum :22 mm - 15 mm

   Detaylı Bilgi

   Löwenstein Prisma SMART Plus

   • Löwenstein
   ÜRÜN ADILöwenstein Prisma SMART Plus
   MARKALöwenstein
   KATEGORİAir Mini AutoCPAP Cihazı
    Prisma SMART Plus; prisma serisi uyku apne tedavisi cihazlarının geliştirilmiş özel ve benzersiz algoritmalara sahip yeni nesil APAP (Otomatik CPAP) modelidir. Apne ve hipopne gibi solunum olaylarının hassas tespiti ve yüksek düzeyde hasta konforu ile modern ve güvenilir uyku solunum tedavisi sunar. Löwenstein Prisma SMART Plus modeli akıllı telefonunuzla bluetooth aracılığıyla haberleşerek AHI (apne hipopne indeksi), uyku süresi, maske kullanımınız gibi uyku tedavinizin takibinde önemli olan verileri aktarmaktadır. Genel Özellikler Marka: Löwenstein Medical - Weinmann Menşei: Almanya Teknik Özellikler Tedavi Modu :CPAP - APAP Ayarlanabilir Basınç Aralığı :4 - 20 cmH2O Bağlantı :Bluetooth Alarmlar :Kaçak ve Bağlantı Kopması Ağırlık :~1,3Kg Ses Seviyesi :~26 dB Kullanılarbilir CPAP Hortum :22 mm - 15 mm

    Detaylı Bilgi

    Weinmann Löwenstein Prisma Smart AutoCPAP cihazı

    • Löwenstein
    ÜRÜN ADIWeinmann Löwenstein Prisma Smart AutoCPAP cihazı
    MARKALöwenstein
    KATEGORİAir Mini AutoCPAP Cihazı
     Uyku solunum alanında pazar lideri olan Löwenstein Medical (Weinmann)'dan Ekonomik APAP (Otomatik CPAP) uyku apnesi tedavi cihazı. Löwenstein Prisma SMART cihazı hem uyku tedavi etkinliğini artırır hem de basitleştirilmiş ara yüzü ile kullanım kolaylığı sağlar. Üstün tedavi teknolojisi ve raporlama sayesinde tedavinizi takip eden hekiminize tüm uyku verilerinizi aktarmaktadır. PrismaCLOUD ve PrismaJOURNAL özelliği uyku solunum verilerinizi bulunduğunuz her yerden siz istediğiniz müddetçe incelenebilmekte ve uyku tedavinizde süreklilik sağlamaktadır. Genel Özellikler Marka: Löwenstein Medical - Weinmann Menşei: Almanya Teknik Özellikler Tedavi Modu :CPAP - APAP Ayarlanabilir Basınç Aralığı :4 - 20 cmH2O Alarmlar :Kaçak ve Bağlantı Kopması Ağırlık :~1,3Kg Ses Seviyesi :~26 dB Kullanılarbilir CPAP Hortum :22 mm

     Detaylı Bilgi

     Air Mini AutoCPAP Cihazı

     • Resmed
     ÜRÜN ADIAir Mini AutoCPAP Cihazı
     MARKAResmed
     KATEGORİAir Mini AutoCPAP Cihazı
      AirMini'nin temel özellikleri 1. O küçük AirMini, dünyanın en küçük CPAP makinesidir *.13,6 cm genişliğinde ve sadece 300 gram ağırlığında!
      2. Özellik dolu AirMini CPAP makinesi, aynı cihazda CPAP, APAP modlarını içerir.Ayrıca AutoRamp, EPR artı Smart Start ve Stop gibi özellikler de sunuyor.
      3. Akıllı AirMini'yi, akıllı telefon veya tablet uygulamasıyla rahatça kontrol edebilir ve bu da tedavinizi bluetooth üzerinden izlemenizi sağlar.
      4. Yenilikçi ResMed, yerleşik bir havalandırmaya sahip bir tüp ve konektör geliştirdi.Bu kadar küçük boyutta kaliteli performans sunmak için, bu konektörler yalnızca ResMed'in AirFit ™ 20 serisi ve AirFit P10 ile çalışacak.
      5. Susuz AirMini, susuz nemlendirme sağlamak için ısı nem değişimini (HumidX olarak adlandırılır) kullanır.
      6. 2 yıl garanti Endişelenmeden kullanın, çünkü 2 yıl garantilidir.

      Detaylı Bilgi

      Aeonmed Auto Cpap

      • Diğerleri
      ÜRÜN ADIAeonmed Auto Cpap
      MARKADiğerleri
      KATEGORİAir Mini AutoCPAP Cihazı
       *3,5 inç dokunmatik ekran tasarımı ile kullanım kolaylığı ve konforunu deneyim edebilirsiniz. *1.3 kg hafif ve kompakt tasarım seyahatlerinizde yanınızda. *AS100 SD kart, 16 GB hafıza ile 5 yıl veri depoalama ve ekrandan takip özelliği. *Verimli bir filtreleme ve efektif temiz hava etkinliği sağlar, Hijyen güvenliğini artırır. *20cm2'ye kadar PM2.5/ Polen filtresi verimli bir filtreleme sağlar, Bu sayede hastaların sağlığını korur. *Cihazın iç hava yolunu koruyarak çalışma ömrünü uzatır. *Üfleyicinin 30 dakikalık daha düşük hızda çalışması, cihazı ve tüpü kuru tutar *Ağırlık : Ana cihaz 0,88 kğ Nemlendiricili 1,26 kğ *Sessizlik : 30 dB den küçük *Ekran : 3,5 inç dokunmatik ekran *Basınç : 4-20 CMH2O Ebatlar : 160 mm x 148 mm x 99,5 mm Ana Ünite : 247 mm x 148 mm x 99,5 mm Nemlendirici dahil *Kullanıcı, cihaz ekranındaki tedavi raporunu inceleyerek P90 basıncını, AHI, SNI ve Kaçak oranı bilgilerini okuyabilir. Kolay okuma, kolay raporlama ve kolay ayarlama. *Tüm cihaz 1.3 kg. ağırlığında, hafif ve kompakt tasarımdır, hem ev hem de seyahat kullanımı için bir seçimdir.

       Detaylı Bilgi
       Whatsap'tan Bize Yazın | Air Mini AutoCPAP Cihazı
       Sayfa Başı